Elektrin
Kontakt

Elektrin M.M Affeldt Spółka Jawna
Elektrin Sp. z o.o.

ul. Transportowca 7
88-100 Inowrocław

Serwis 24/7
tel. +48 502 706 587

 

Adrianna Szot
Specjalista ds. administracyjnych

tel. +48 530 757 200
e-mail: adrianna.szot@elektrin.pl

Marcin Rzepka
Kierownik realizacji projektów

tel. +48 502 706 586
e-mail: marcin.rzepka@elektrin.pl

 

Katarzyna Orzechowska
Specjalista ds. realizacji kontraktów

tel. +48 690 013 803
e-mail: katarzyna.orzechowska@elektrin.pl

 

Kinga Antos
Specjalista ds. realizacji kontraktów

tel. +48 530 116 529
e-mail: kinga.antos@elektrin.pl

 

Mikołaj Waszczeniuk
Młodszy specjalista ds. realizacji kontraktów

tel. +48 502 706 585
e-mail: mikolaj.waszczeniuk@elektrin.pl 

 

Maksym Affeldt
Dyrektor ds. handlowych

tel. +48 604 904 815
e-mail: maksym.affeldt@elektrin.pl

Krzysztof Woźniak
Brygadzista robót

tel. +48 510 134 401
e-mail: realizacje@elektrin.pl

 

Adam Kopczyński
Brygadzista robót

tel. +48 690 013 304
e-mail: adam.kopczynski@elektrin.pl

 

Piotr Bolewski
Brygadzista robót

e-mail: piotr.bolewski@elektrin.pl

Formularz kontaktowy