Elektrin
O nas

Okres działalności przedsiębiorstwa Elektrin M.M Affeldt Spółka Jawna to ciągły, dynamiczny wzrost poziomu produkcji i zatrudnienia. Firma realizowała zadania z zakresu budowy i remontu wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych, energetycznych, sterowniczych, automatyki kontrolno pomiarowej i regulacyjnej. Osiągnięcie takich wyników było możliwe dzięki operatywności, terminowości i profesjonalnemu wykonywaniu powierzonych zleceń. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel, stale podnoszący swoje umiejętności zawodowe. Stawiamy na młodych i ambitnych, chcących osiągać efekty w swojej pracy.

Firma w dotychczasowym zakresie działania wykonała szereg instalacji w częściowym lub generalnym zakresie. Wykonujemy wszelkie zlecenia w zakresie wykonania instalacji elektrycznych, energetycznych, sterowniczych, automatyki kontrolno pomiarowej i regulacyjnej.

Świadczymy również usługi w zakresie projektowania, wykonywania dokumentacji techniczno ruchowych i kosztorysowania instalacji przemysłowych. Przedsiębiorstwo Elektrin M.M Affeldt Spółka Jawna posiada bogate zaplecze techniczno sprzętowe niezbędne do realizowania nowoczesnych obiektów. Siedziba firmy znajdująca się w Inowrocławiu ul.Transportowca 7, jest własnością spółki i posiada zorganizowane i dobrze wyposażone zaplecze do realizacji zlecanych zadań.

Miło jest nam poinformować, że w ostatnim czasie uzyskaliśmy wyróżnienia w postaci Certyfikatu QI oraz Diamenty Forbes.


ELEKTRIN - LIDEREM W ZAKRESIE AKPiA
ZOBACZ ARTYKUŁ

ZOBACZ CERTYFIKAT
CERTYFIKAT ISO
Posiadamy certyfikat wiarygodności biznesowej